Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Lidpe224

Скопје

Кошула

290 МКД

1

Детали за производот

Големина: 40

Бренд: more & more

Град: Скопје

Материјали: вискоза

Ознаки: more&more

Состојба: одлично

Боја: жолто

Опис

Многу убава боја, лесна и пријатна за носење

Додадено: 24.5.2024

Прегледи: 95