Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Капути и јакни / Јакни / Пролетна јакна

esa1995

Скопје

Пролетна јакна

300 МКД

0

Детали за производот

Големина: S

Бренд: c&a

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: jakna

Состојба: многу добра

Опис

Пролетна јакна од c&a, капуљачата се вади, струкирана е

Додадено: 27.5.2024

Прегледи: 59