Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Lunicka

Скопје

Liu jo bunda

5000 МКД

0

Детали за производот

Големина: 40

Бренд: liu jo

Град: Скопје

Материјали: krzno

Ознаки: bez

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Опис

Bela bunda, nekoristena od brendot Liu Jo broj L

Додадено: 4.6.2024

Прегледи: 88