Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Костими за капење / Едноделни / Nov dolen del na kupaći/ПОШИРОК МОДЕЛ

nikolija

Кичево

Nov dolen del na kupaći/ПОШИРОК МОДЕЛ

250 МКД

0

Детали за производот

Големина: S

Бренд: sara fashion

Град: Кичево

Материјали: poliamid i elastan

Ознаки: dolen del novo kupaći

Состојба: ново со етикета

Боја: розе

Опис

Nov dolen del na kupaći ,roze boja,se prodavaat so etiketa i zastitna etiketa.Brojot e S no odgovara i na M i na L

Додадено: 6.6.2024

Прегледи: 85