Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Капути и јакни / Јакни / 100% кожна јакна

Маријаа

Битола

100% кожна јакна

4000 МКД

1

Детали за производот

Големина: 40

Град: Битола

Материјали: кожа

Ознаки: кожна јакна

Состојба: ново со етикета

Боја: црно

Опис

Продавам 100% кожна јакна целосно нова, величина L.

Додадено: 8.6.2024

Прегледи: 168