Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Блузи и маици / Кошули / Магента кошула од Зара

Paloma

Скопје

Магента кошула од Зара

250 МКД

1

Детали за производот

Големина: 38

Бренд: зара

Град: Скопје

Материјали: сатен

Ознаки: zara зара

Состојба: добра

Боја: розе

Опис

Сатен кошула од Зара - носена е два пати. Има мала флекса од сокче.

Додадено: 10.6.2024

Прегледи: 74