Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

ЕНЕМЕНЕ

Скопје

Сандали

1800 МКД

0

Детали за производот

Големина: 38

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: кадифени

Ознаки: потпетици соетикета наплатформа нови сандали

Состојба: ново со етикета

Боја: темно зелено

Опис

Гланц НОВИ MANGO сандали, со етикета на нив - величина 38. Размена не прифаќам

Додадено: 17.6.2024

Прегледи: 119