Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Jennie

Штип

Тесни Фармерки

500 МКД

5

Детали за производот

Големина: 42

Град: Штип

Материјали: cotton polyester

Ознаки: jeans фармерки

Состојба: одлично

Боја: плаво светло плаво

Опис

Плави тесни фармерки, број 42. Должината е 99см, половината е 81см . Многу малку се користени, во одлична состојба.

Додадено: 19.6.2024

Прегледи: 133