Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

heart5

Скопје

Фустан М

400 МКД

0

Детали за производот

Големина: 38

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: лесен

Ознаки: ново фустан

Состојба: ново без етикета

Боја: бело зелено

Опис

Ново фустанче еднаш-два пати облечено.

Додадено: 21.6.2024

Прегледи: 86