Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Фустани / Миди / Lesno letno i cvetno fustance so postava

RibarskaSilvijа

Гевгелија

Lesno letno i cvetno fustance so postava

300 МКД

3

Детали за производот

Големина: 42

Град: Гевгелија

Материјали: likr mnogu lastik nema

Ознаки: cvetno fustan leto kolan

Состојба: ново со етикета

Боја: бело зелено

Опис

Fustance krstko so postava i kolan, ne e noseno voopsto stoi i etiketata, velicinata e XL

Додадено: 23.6.2024

Прегледи: 198