Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Костими за капење / Едноделни / Bonatti костим за капење

DraKuN

Куманово

Bonatti костим за капење

1000 МКД

0

Детали за производот

Големина: M

Бренд: bonatti

Град: Куманово

Материјали: ннн

Ознаки: костим

Состојба: ново без етикета

Боја: бело шарено

Опис

Нарачан online и само еднаш носен, но не ми се допаѓа како ми стои. Костимот е поставен и со меки корпи.

Додадено: 24.6.2024

Прегледи: 103