Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

capricorn2512

Скопје

Pletena bluza od Mango

500 МКД

1

Детали за производот

Големина: S

Бренд: манго

Град: Скопје

Материјали: нез.

Ознаки: блуза,манго

Состојба: ново без етикета

Боја: плаво

Опис

➡️Само испрана,широка ми е ➡️Преелегантна и модерна ➡️Купена од Манго Ист Гејт минатото лето

Додадено: 2.7.2024

Прегледи: 83