Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

MoniNutella

MoniNutella

Инфо

Скопје

За

• Праќам по Брза Пратка 🥰 • Размени не преферирам освен ако не ми е во омилени веќе некое ваше парче. 🌸 • Живеам Карпош така што средби преферирам во околина или во ... Повеќе