Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kosula
Kosula Kosula Kosula

Kosula

200 МКД

Големина: 86-92

Бренд: domakin

Град: Гевгелија

Материјали: len

Ознаки: nenosena

Додадено: 17.12.2020

Прегледи: 275

0

Kosulata nikogas ne e oblecena. Istiot model go imame vo dve razlicni tipa na bela boja. Slonova koska i skroz cista bela boja

Elenius

1
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

4