Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Деца Облека за девојчиња Спортска облека Burton јакна + панталони за снег
Burton јакна + панталони за снег
Burton јакна + панталони за снег Burton јакна + панталони за снег Burton јакна + панталони за снег Burton јакна + панталони за снег

Burton јакна + панталони за снег

4000 МКД

Големина: 98-104

Бренд: burton

Град: Скопје

Материјали: dryride

Ознаки: skafander burton jakna

Состојба: многу добра

Додадено: 3.12.2023

Прегледи: 262

2

Продавам детски јакна Classic и панталони Maven Bib за на снег Burton од DRYRIDE водоотпорна ткаенина и Termacore изолација за топлина. големина: 3Т (3 години) with room to grow цена: 4.000 комплет

NikolovskaA

34
0

Членот го следат

77

Членот ги следи

29