Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zimska jakna
Zimska jakna Zimska jakna

Zimska jakna

500 МКД

Бренд: kiabi

Град: Скопје

Материјали: pamuk poliester

Ознаки: detska jakna

Состојба: многу добра

Боја: плаво

Додадено: 5.12.2023

Прегледи: 106

0

Jaknata e nosena edna sezona, kupena e od Malta, od brendot Kiabi. Socuvana e, nema nikakvi mani. Odgovara za dete od 4-5 god.

Irence92

53
1

Членот го следат

55

Членот ги следи

17