Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jaknicka unisex za 3-4 god
Jaknicka unisex za 3-4 god Jaknicka unisex za 3-4 god Jaknicka unisex za 3-4 god

Jaknicka unisex za 3-4 god

400 МКД

Големина: 104-110

Бренд: rugged bear

Град: Скопје

Материјали: nepropustliv

Ознаки: jakna

Состојба: многу добра

Боја: жолто

Додадено: 5.12.2023

Прегледи: 84

0

Jaknickata e nosena edna sezona maksimalno socuvana bez tragi na nosenje, za 3 do 4 godini, topla i nepropustliva

ellena12

71
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

3