Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

natt1234

Скопје

Nova jakna Zara

1000 МКД

3

Детали за производот

Големина: 98-104

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: ..

Ознаки: nova jakna

Состојба: ново со етикета

Боја: крем

Опис

Nova so etiketa krem jakna Zara

Додадено: 16.5.2024

Прегледи: 103