Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sad za ovosje
Sad za ovosje Sad za ovosje Sad za ovosje Sad za ovosje

Sad za ovosje

350 МКД

Бренд: .....

Град: Скопје

Материјали: staklo

Ознаки: novo

Состојба: ново без етикета

Боја: сиво

Додадено: 14.5.2022

Прегледи: 358

2

Novo za ovosje Kutija nema bidejki im trebase na decata vo skolo🤣 Se primetuva deka se preliva vo boi

bijanka

334
0

Членот го следат

73

Членот ги следи

10