Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ukras za zid
Ukras za zid

Ukras za zid

1000 МКД

Град: Скопје

Материјали: ogledalo na podloga

Ознаки: ogledalo

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 11.8.2023

Прегледи: 363

0

Ukras ogledalo za na zid, na crna podloga, Bez nikakvi oshtetuvanja

MimiLazoroski

5
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1