Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ukras za na zid
Ukras za na zid

Ukras za na zid

700 МКД

Град: Скопје

Материјали: iverica, ogledalca

Ознаки: nema

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 11.8.2023

Прегледи: 353

2

Iverica so ukrasi od ogledalca, ziden casovnik

MimiLazoroski

5
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1