Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Подарок за било што над 1000
Подарок за било што над 1000 Подарок за било што над 1000

Подарок за било што над 1000

Подари

Бренд: бренд

Град: Скопје

Материјали: дрво drvo

Ознаки: kutija nakit

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 1.11.2023

Прегледи: 319

3

❤️Ја подарувам оваа слатка кутија за накит/шминки и други ситници со било која нарачка над 1000 денари 😊 Има некои мали гребнатинки но речиси не се ни познаваат, целосната кутија заедно со фиоките и вратичката на магнет си функционираат. 🌟Испраќам и по карго

LunaAna

33
0

Членот го следат

28

Членот ги следи

11