Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Дом Текстил Постелнини Прекривки Martha Stewart komplet prekrivka za krevet
Martha Stewart komplet prekrivka za krevet
Martha Stewart komplet prekrivka za krevet Martha Stewart komplet prekrivka za krevet Martha Stewart komplet prekrivka za krevet Martha Stewart komplet prekrivka za krevet Martha Stewart komplet prekrivka za krevet

Martha Stewart komplet prekrivka za krevet

4300 МКД

Бренд: usa

Град: Скопје

Материјали: microfiber

Ознаки: brendirano

Состојба: ново со етикета

Боја: бело црвено

Додадено: 11.8.2023

Прегледи: 381

2

Famous Martha Stewart Home prekrivka za krevet so dve lica. Vesel preubav dizajn letna kolekcija queen golemina prekrivka so dve pernici I torbica . Od ednata strana e bela osnova so lubenica dizajn ,a od drugata e svetlo zelena.. Naracano od stranstvo.Skoz novo neotpakovano od mega poznatata Martha Stewart. Goleminita na prekrivkata I pernicite se na vtorata slika. Bez razmeni I ponudi

FASHION2022

80
0

Членот го следат

61

Членот ги следи

0