Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zavesi ×2
Zavesi ×2 Zavesi ×2

Zavesi ×2

1500 МКД

Бренд: turska

Град: Скопје

Материјали: nepoznat

Ознаки: lesni sareni

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 10.11.2023

Прегледи: 149

0

Dve zavesi koristeni vo dbevna i trpezarija.Preubavi i interesni. Dimenzii na 1 zavesa:sirina 3.80sm Dolzina 2.40sm Vtorata zavesa:Sirina 2.50sm Dolzina 2.40sm Cenata e za komplet

bijanka

346
0

Членот го следат

75

Членот ги следи

9