Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Plafonjerka
Plafonjerka

Plafonjerka

300 МКД

Бренд: nz

Град: Дебар

Материјали: staklo

Ознаки: plafonjerka

Состојба: многу добра

Боја: бело

Додадено: 18.11.2023

Прегледи: 98

0

Plafonjerka koristena so dve sijalici gi dobivate i niv

PepaPig

6
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

0