Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Машки шорцеви
Машки шорцеви Машки шорцеви Машки шорцеви Машки шорцеви

Машки шорцеви

999 МКД

Големина: 44

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: pamuk памук

Ознаки: zara 44

Состојба: ново со етикета

Боја: црно

Додадено: 8.1.2023

Прегледи: 89

1

Нови, квалитетен и добар материјал Не се носени воопшто Купени се од Zаrа east gate

zivyle

5
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

58