Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nike air max 2090 black grey
Nike air max 2090 black grey Nike air max 2090 black grey Nike air max 2090 black grey

Nike air max 2090 black grey

3500 МКД

Големина: 42

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: platno

Ознаки: nike

Состојба: ново со етикета

Боја: црно сиво

Додадено: 28.4.2023

Прегледи: 230

0

Nike Air Max 2090 Black Grey ne se noseni ic novi kupeni kako sto se gleda na slikite kontaktirajte me za info

Pavlinjo

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0