Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Миленичиња Транспортери и торби Метален кафез за куче
Метален кафез за куче
Метален кафез за куче Метален кафез за куче Метален кафез за куче

Метален кафез за куче

3700 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: метал

Ознаки: транспортер кафез бокс миленичиња куче

Состојба: одлично

Боја: сиво сребрено

Додадено: 17.9.2023

Прегледи: 211

0

Димензии 75 х 60 х 55

amie11117777

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0