Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Палто Кратко Нова бунда M/L
Нова бунда M/L
Нова бунда M/L Нова бунда M/L Нова бунда M/L

Нова бунда M/L

1500 МКД

Големина: 39

Град: Тетово

Материјали: 60% acrylic 40% polyester

Ознаки: бунда

Состојба: многу добра

Додадено: 24.6.2021

Прегледи: 34

0

Продавам нова бунда 2 пати облечена. Ја продавам затоа што при купување сменета ми е за поголема бунда и ми е голема. Поточно намерно лепливото етикетче што стои на самата бунда е сменето на поголема бунда. Не можев да ја сменам бидејќи веќе ја облеков. Па така наместо S/M, бундата е M/L. Единствена мана кога ја купив, а ја видов дома е тоа околу копчињата. Не е страшно, тоа е внатрешно, надворешно ништо не се гледа. Имате слика. Купена е 2 500, ја продавам 1 600.

LegallyBlonde

6
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0