Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Stradivarius ѓердан
Stradivarius ѓердан Stradivarius ѓердан Stradivarius ѓердан

Stradivarius ѓердан

500 МКД

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: bizuterija

Ознаки: stradivarius lance

Додадено: 22.10.2019

Прегледи: 708

1

Ѓердан во разни бои кој потсетува на модните икони од минатиот век, тренд присутен и ден денес.

LustForFashion

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

3