Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Чанти Чанта за рамо *нова зебра принт ташна
*нова зебра принт ташна
*нова зебра принт ташна *нова зебра принт ташна *нова зебра принт ташна

*нова зебра принт ташна

400 МКД

Бренд: avon

Град: Кавадарци

Материјали: .... ///

Ознаки: принт ташна торба

Додадено: 14.12.2019

Прегледи: 864

3

- нова е, никогаш неносена - средна големина, би соберила таблет, - ако сакате, ќе ви пратам димензии - две големи прегратки - се отвара до крај, може да се носе и така

sonceto

12
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

50