Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Чанти Чанта за рамо Сочувана голема ташна
Сочувана голема ташна
Сочувана голема ташна Сочувана голема ташна

Сочувана голема ташна

500 МКД

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: ташна торба голема чанта

Додадено: 31.1.2020

Прегледи: 635

1

Сочувана, голема ташна со една преграда.

greenscarfgirl

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0