Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Летни фустани Novo belo fustance, so etiketa + podarok
Novo belo fustance, so etiketa + podarok
Novo belo fustance, so etiketa + podarok Novo belo fustance, so etiketa + podarok Novo belo fustance, so etiketa + podarok Novo belo fustance, so etiketa + podarok Novo belo fustance, so etiketa + podarok

Novo belo fustance, so etiketa + podarok

800 МКД

Големина: 38

Град: Охрид

Материјали: shifon

Ознаки: belo malo fustance

Додадено: 3.9.2020

Прегледи: 599

1

Novo fustance so etiketa. Standard velicina, odgovara na S,M,L So postava* Podarok- alka za noga

Ohrid-prodazba

4
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

19