Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Violetova bluza
Violetova bluza Violetova bluza

Violetova bluza

180 МКД

Големина: S

Град: Битола

Материјали: 40%volna 20%kashmir

Ознаки: lilava turtle neck bluza

Додадено: 24.10.2020

Прегледи: 761

2

Lilava turtle neck bluza. Odlichna kombinacija za pod sako ili kozna jakna

ANALIGHTS

10
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

6