Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kosula
Kosula Kosula

Kosula

300 МКД

Големина: M

Град: Охрид

Материјали: platno

Ознаки: nema

Додадено: 29.11.2020

Прегледи: 454

2

Se prodava kosula velicina M, koja moze da se nosi i kako fustance. Na gorniot del ima vezani cvetovi, a na rakavcinjata pandelki. Mnogi malku nosena.

Monikam

8
1

Членот го следат

12

Членот ги следи

1