Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ски јакна
Ски јакна Ски јакна Ски јакна Ски јакна Ски јакна

Ски јакна

900 МКД

Големина: L

Бренд: skoope

Град: Делчево

Материјали: памук

Ознаки: памук

Додадено: 12.2.2021

Прегледи: 1017

5

Scoope ски јакна. Црвена, дебела, удобна и квалитетна. Не пропушта вода и ветер. Пристапна цена за престојната сезона.

ninasto

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0