Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Canda C&A pantaloni br. 38
Canda C&A pantaloni br. 38 Canda C&A pantaloni br. 38 Canda C&A pantaloni br. 38 Canda C&A pantaloni br. 38 Canda C&A pantaloni br. 38

Canda C&A pantaloni br. 38

400 МКД

Големина: 38

Бренд: canda

Град: Скопје

Материјали: pamucni

Ознаки: canda

Додадено: 21.2.2021

Прегледи: 239

1

Preubavi skoro novi Canda C&A pantaloni helanki. Br. 38- Struk 38cm. Dolzina 95cm.

Moana23

66
1

Членот го следат

24

Членот ги следи

154