Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mango кошула
Mango кошула

Mango кошула

200 МКД

Големина: XS

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: xs, број

Состојба: одлично

Додадено: 4.3.2021

Прегледи: 432

1

Бројката е xs, меѓутоа не е толку тесна и мала, одговара и за S број

Reni2021

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0