Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Блуза со интересни ракави
Блуза со интересни ракави Блуза со интересни ракави

Блуза со интересни ракави

250 МКД

Големина: M

Град: Виница

Материјали: ..

Ознаки: блуза vintage црна

Додадено: 11.3.2021

Прегледи: 363

0

Блузата е растеглива.Носена е неколку пати. Состојба:9/10.

Blagica1234

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1