Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ray Ban
Ray Ban Ray Ban Ray Ban

Ray Ban

3500 МКД

Бренд: ray ban

Град: Битола

Материјали: staklo zeleno

Ознаки: metalni

Состојба: ново без етикета

Додадено: 19.4.2021

Прегледи: 1856

16

Ray Ban🕶 original ocila za sonce.. kratko vreme koristeni.. bez nikakva maana.. bez zamena ❌

Alesijaaaa

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

11