Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Блуза (Bershka)
Блуза (Bershka) Блуза (Bershka)

Блуза (Bershka)

500 МКД

Големина: M

Бренд: bershka

Град: Битола

Материјали: viskosa

Ознаки: viskosa

Додадено: 22.2.2021

Прегледи: 685

1

Состојба 10/10 Еднаш облечено Со риги купено пред 1 год

Alesijaaaa

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

9