Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bluza na kratki
Bluza na kratki Bluza na kratki

Bluza na kratki

150 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: //

Состојба: ново без етикета

Боја: сиво

Додадено: 22.7.2021

Прегледи: 96

1

Блуза на кратки со апликација буф, на ракавите има пресеци како на сликата, величина М - 150 ден.

Second.Hand

5
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

3