Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Летна блуза
Летна блуза Летна блуза

Летна блуза

450 МКД

Големина: 38

Бренд: atmosphere

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: блуза ново свечено модерно

Состојба: ново без етикета

Боја: бордо

Додадено: 18.8.2021

Прегледи: 326

0

Летна блуза, некористена воопшто затоа што никогаш не ми се вклопи во стилот. Купена е од Германија и е со одличен квалитет. Може да се носи во секаква пригода, секојдневно и свечено.

lux__el

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

2