Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
novi so etiketa 3 para 1.000den
novi so etiketa 3 para 1.000den novi so etiketa 3 para 1.000den novi so etiketa 3 para 1.000den novi so etiketa 3 para 1.000den novi so etiketa 3 para 1.000den

novi so etiketa 3 para 1.000den

1000 МКД

Големина: 38

Бренд: .

Град: Куманово

Материјали: likrq poliester pamuk

Ознаки: novi so etiketa malku noseni

Состојба: ново со етикета

Боја: морнарско плаво бело

Додадено: 30.8.2021

Прегледи: 405

0

pantalonite beli voopsto ne se noseni bidejki ne mi se tamn i se so etiketa a drugite 2 para se noseni no zacuvanu na etiketatw moz3 da se vidi kolku se kupeni samo belite 1100 den a jas gi prodqvqm po cena od 1.000 den za 3 para

lunna.lu

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0