Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kombinezon 200 denari - sosema nov
Kombinezon 200 denari - sosema nov

Kombinezon 200 denari - sosema nov

200 МКД

Големина: S

Град: Битола

Материјали: zorzet

Ознаки: bel kratok kombinezon

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Додадено: 10.9.2021

Прегледи: 384

4

Nov kombinezon, ne e oblecen voopsto. Se prodava poradi gresno brojce. Golemina S. Cena 200 denari.

Ivana1223

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0