Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Čizmi Timberland
Čizmi Timberland Čizmi Timberland

Čizmi Timberland

2500 МКД

Големина: 39.5

Бренд: timberland

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: timberland

Состојба: многу добра

Боја: розе

Додадено: 13.10.2021

Прегледи: 249

2

Noseni max 3 pati ne se moj stil toa e , stanuva zbor za original Timberland imaa malku plavo od farmerki boja ama od vnatre ne e nisto strašno

KristinaTSh

108
0

Членот го следат

37

Членот ги следи

13