Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Зимска женска јакна
Зимска женска јакна Зимска женска јакна Зимска женска јакна Зимска женска јакна

Зимска женска јакна

1900 МКД

Големина: 40

Бренд: waikiki

Град: Кичево

Материјали: крзно

Ознаки: зима капут крзно

Состојба: многу добра

Боја: плаво морнарско плаво

Додадено: 21.11.2021

Прегледи: 136

1

Скоро нова зимска женска јакна- капут со крзно.

Sofija

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0