Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
DukiDaso Tasnicka
DukiDaso Tasnicka DukiDaso Tasnicka DukiDaso Tasnicka DukiDaso Tasnicka DukiDaso Tasnicka

DukiDaso Tasnicka

390 МКД

Бренд: dukidaso

Град: Кочани

Материјали: ...

Ознаки: ...

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 4.12.2021

Прегледи: 726

4

Crna canticka od duki daso so sindzirce nosena nekolku pati, kako nova. Dimenzii: 22 x 14 x 5cm

wreckingball

93
0

Членот го следат

79

Членот ги следи

7