Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara nov kaput
Zara nov kaput Zara nov kaput Zara nov kaput Zara nov kaput Zara nov kaput

Zara nov kaput

3900 МКД

Големина: XS

Бренд: zara

Град: Кочани

Материјали: fauxfur

Ознаки: zara

Состојба: ново со етикета

Боја: кафено

Додадено: 17.11.2023

Прегледи: 476

2

Nov kaput od zara. Kupen lani i nenosen, cenata si stoi na etiketata. Kamel boja, so zlatni kopcinja, so dve rezervni kopcinja. Krznoto se vadi, ima i stranicni dzepovi

wreckingball

92
0

Членот го следат

79

Членот ги следи

7