Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кошула
Кошула Кошула

Кошула

200 МКД

Големина: 40

Бренд: erfo

Град: Делчево

Материјали: материјал пријатен лесен

Ознаки: сина облека кошула

Состојба: многу добра

Боја: плаво светло плаво

Додадено: 28.12.2021

Прегледи: 203

1

Кошула за секојдневни или пак посвечени комбинации. Добро зачувана, без маани.

nikka95

5
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

9